УВАГА БАТЬКАМ!!!!

Новий наркотик у школах!!!  Цей препарат називається «суниця». Речовина виглядає, як полуничні поп-рок (цукерка, яка шипить і тане у роті). Вона пахне суницею і може роздаватися дітям на шкільному подвір’ї. Учні називають її ще полуницею. Дитина їсть, вважаючи це цукеркою - і попадає в лікарню у важкому стані! Наркотик може бути зі смаком шоколаду, арахісового масла, коли, вишні, винограду і апельсину.

Будь ласка, попередьте своїх дітей не брати цукерок від незнайомих людей!  А також не брати цукерок, які виглядають, як «у друга» (котрого, можливо, пригостили, вважаючи, що це цукерка).

На сьогоднішній день у школах дуже небезпечно – це ми всі маємо знати! Наша організація  вважає, що кожен дорослий повинен зрозуміти усю серйозність проблеми і  вміти говорити з дитиною про наркотики, перш ніж станеться біда.

Громадська організація «Нарконон».

Рішення ради школи

від 13.09.2017 р.

1. Підтримати рішення педагогічної ради про структуру навчального року.
  2. Збір коштів у Фонд школи добровільний і здійснюється двома шляхами:

-   безготівковий (через розрахунковий рахунок р/р 31551383199608, МФО 825014, ЗКПО 41321572, вид платежу для ССЗШ №46 ім.В.Чорновола)

-    готівковий (батьки збирають гроші по класах і здають бухгалтеру Ради школи в кожну останню середу місяця). Облік коштів ведеться бухгалтером Ради школи (мама учениці 1-В класу Матчишин Оксаною Володимирівною) і контролюється ревізійною комісією у складі:

Галан Віктор Йосифович – батько учениці 2-А класу;

Ільків Олег Іванович – батько учня 3-А класу.

Збір інших коштів заборонений, крім цільових, на ремонт і обладнання класних кімнат та потреб учнів.

1. Шкільна форма визначена для учнів 1 – 4 класів. Для всіх інших учнів – діловий стиль одягу. Змінне взуття обов'язкове.
  2. Для підтримання санітарних норм рух батьків по школі обмежений.
  3. Користуватися мобільними телефонами на уроках заборонено. Школа не несе відповідальності за втрату телефону.

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ дітей молодшого шкільного віку

Поведінка окремо взятої людини у дорожньому процесі залежить від її теоретичних знань правил дорожнього руху, умінь та практичних навичок поводження на дорозі.

Саме тому,просимо батьків знайомити дітей з основними правилами дорожнього руху не тільки в теорії,а й на практиці.

Однак, перед тим, як дозволити своїй дитині бути самостійним пішоходом, просимо Вас врахувати наведені нижче вікові психофізіологічні особливості дітей:

• Дитина до 8 років ще погано розпізнає джерела звуків і чує тільки ті звуки, що їй цікаві. У той час як дорослі, оцінюючи ситуацію на дорозі, чують, звідкіля доноситься шум машини, що наближається. Дітям значно складніше визначити цей напрямок;
  • Поле зору дитини набагато вужче, а сектор огляду дитини на 15-20% менше, ніж у дорослого. Тому, коли діти біжать, вони дивляться тільки вперед, у напрямок бігу, і машини ліворуч і праворуч залишаються ними не поміченими;
  • Реакція дитини порівняно з нами більш уповільнена. Часу на те, щоб відреагувати на небезпеку, малолітнім необхідно набагато більше. У дорослого пішохода на те, щоб сприйняти обстановку, обміркувати її, прийняти рішення і діяти іде приблизно 0,8-1 сек. Дитині ж потрібно 3-4 сек., а таке зволікання може виявитись небезпечним для життя;
  • Щоб відрізнити машину, що рухається, від тої що стоїть, семирічній дитині потрібно до 4 сек.,а дорослому на це потрібно лише чверть секунди;
  • Слід звернути увагу на маленький зріст дитини, що «приховує» її від водія.

Фотозвіт-2017

Кабінети до ремонту