Ухвала Львівської міської ради "Про встановлення пільгової вартості проїзду учнів"

ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

13-а сесія 7-го скликання

УХВАЛА №3289

від 19.04.2018

Про встановлення пільгової вартості проїзду для дітей (учнів) шкільного віку

Керуючись ст. ст. 30, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Законом України “Про автомобільний транспорті“, постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176 “Про затвердження правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту“, враховуючи звернення автомобільних перевізників, що здійснюють надання послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Львові , міська рада ухвалила:

1. Встановити для дітей (учнів) шкільного віку протягом навчального року у дні навчання з понеділка по п’ятницю пільговий – безкоштовний проїзд на автобусних маршрутах та у електротранспорті м. Львова загального користування при умові пред’явлення учнівського квитка або іншого документа, який посвідчує статус школяра.

2. Встановити, що не підлягають компенсації витрати автомобільних перевізників, які здійснюють надання послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Львові, за результатами виконання пункту 1 цієї ухвали.

3. Вважати такими, що втратили чинність ухвали міської ради:

3.1. Від 14.07.2016 № 915 “Про встановлення вартості проїзду для дітей шкільного віку“.

3.2. Від 22.03.2018 № 3105 “Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2016 № 915 “Про встановлення вартості проїзду для дітей шкільного віку“.

3.3. Від 22.03.2018 № 3162 “Про безкоштовний проїзд учнів    м. Львова на автобусних маршрутах загального користування та електротранспорті“.

4. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.

Міський голова                                                                                         А. Садовий

Новий рахунок для благодійних внесків

Увага! Змінено реквізити!

"Збір коштів у Фонд школи добровільний і здійснюється двома шляхами:

-   безготівковий (через розрахунковий рахунок р/р 31558336128652 в ГУ ДКСУ у Львівській оласті, МФО 825014, ЄДРПОУ 20834339, вид платежу для ССЗШ №46 ім.В.Чорновола)

-    готівковий (батьки збирають гроші по класах і здають бухгалтеру Ради школи в кожну останню середу місяця). Облік коштів ведеться бухгалтером Ради школи (мама учениці 1-В класу Матчишин Оксаною Володимирівною) і контролюється ревізійною комісією у складі:

Галан Віктор Йосифович – батько учениці 2-А класу;

Ільків Олег Іванович – батько учня 3-А класу..." (Рішення Ради школи)

УВАГА БАТЬКАМ!!!!

Новий наркотик у школах!!!  Цей препарат називається «суниця». Речовина виглядає, як полуничні поп-рок (цукерка, яка шипить і тане у роті). Вона пахне суницею і може роздаватися дітям на шкільному подвір’ї. Учні називають її ще полуницею. Дитина їсть, вважаючи це цукеркою - і попадає в лікарню у важкому стані! Наркотик може бути зі смаком шоколаду, арахісового масла, коли, вишні, винограду і апельсину.

Будь ласка, попередьте своїх дітей не брати цукерок від незнайомих людей!  А також не брати цукерок, які виглядають, як «у друга» (котрого, можливо, пригостили, вважаючи, що це цукерка).

На сьогоднішній день у школах дуже небезпечно – це ми всі маємо знати! Наша організація  вважає, що кожен дорослий повинен зрозуміти усю серйозність проблеми і  вміти говорити з дитиною про наркотики, перш ніж станеться біда.

Громадська організація «Нарконон».

Рішення ради школи

від 13.09.2017 р.

1. Підтримати рішення педагогічної ради про структуру навчального року.
  2. Збір коштів у Фонд школи добровільний і здійснюється двома шляхами:

-   безготівковий (через розрахунковий рахунок:  ЄДРПОУ 20834339, МФО 825014, р/р 31558336128652 в ГУ ДКСУ, вид платежу для ССЗШ №46 ім.В.Чорновола)

Галан Віктор Йосифович – батько учениці 2-А класу;

Ільків Олег Іванович – батько учня 3-А класу.

Збір інших коштів заборонений, крім цільових, на ремонт і обладнання класних кімнат та потреб учнів.

1. Шкільна форма визначена для учнів 1 – 4 класів. Для всіх інших учнів – діловий стиль одягу. Змінне взуття обов'язкове.
  2. Для підтримання санітарних норм рух батьків по школі обмежений.
  3. Користуватися мобільними телефонами на уроках заборонено. Школа не несе відповідальності за втрату телефону.

Фотозвіт-2017

Кабінети до ремонту