Рішення ради школи

від 13.09.2017 р.

1. Підтримати рішення педагогічної ради про структуру навчального року.
  2. Збір коштів у Фонд школи добровільний і здійснюється двома шляхами:

-   безготівковий (через розрахунковий рахунок:  ЄДРПОУ 20834339, МФО 825014, р/р 31558336128652 в ГУ ДКСУ, вид платежу для ССЗШ №46 ім.В.Чорновола)

-    готівковий (батьки збирають гроші по класах і здають бухгалтеру Ради школи в кожну останню середу місяця). Облік коштів ведеться бухгалтером Ради школи (мама учениці 1-В класу Матчишин Оксаною Володимирівною) і контролюється ревізійною комісією у складі:

Галан Віктор Йосифович – батько учениці 2-А класу;

Ільків Олег Іванович – батько учня 3-А класу.

Збір інших коштів заборонений, крім цільових, на ремонт і обладнання класних кімнат та потреб учнів.

1. Шкільна форма визначена для учнів 1 – 4 класів. Для всіх інших учнів – діловий стиль одягу. Змінне взуття обов'язкове.
  2. Для підтримання санітарних норм рух батьків по школі обмежений.
  3. Користуватися мобільними телефонами на уроках заборонено. Школа не несе відповідальності за втрату телефону.