УВАГА БАТЬКАМ!!!!

{pgslideshow id=76|width=640|height=480|delay=3000|image=L}

Новий наркотик у школах!!!  Цей препарат називається «суниця». Речовина виглядає, як полуничні поп-рок (цукерка, яка шипить і тане у роті). Вона пахне суницею і може роздаватися дітям на шкільному подвір’ї. Учні називають її ще полуницею. Дитина їсть, вважаючи це цукеркою - і попадає в лікарню у важкому стані! Наркотик може бути зі смаком шоколаду, арахісового масла, коли, вишні, винограду і апельсину.

Будь ласка, попередьте своїх дітей не брати цукерок від незнайомих людей!  А також не брати цукерок, які виглядають, як «у друга» (котрого, можливо, пригостили, вважаючи, що це цукерка).

На сьогоднішній день у школах дуже небезпечно – це ми всі маємо знати! Наша організація  вважає, що кожен дорослий повинен зрозуміти усю серйозність проблеми і  вміти говорити з дитиною про наркотики, перш ніж станеться біда.

Громадська організація «Нарконон».