Ухвала Львівської міської ради "Про встановлення пільгової вартості проїзду учнів"

ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

13-а сесія 7-го скликання

УХВАЛА №3289

від 19.04.2018

Про встановлення пільгової вартості проїзду для дітей (учнів) шкільного віку

Керуючись ст. ст. 30, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Законом України “Про автомобільний транспорті“, постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176 “Про затвердження правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту“, враховуючи звернення автомобільних перевізників, що здійснюють надання послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Львові , міська рада ухвалила:

1. Встановити для дітей (учнів) шкільного віку протягом навчального року у дні навчання з понеділка по п’ятницю пільговий – безкоштовний проїзд на автобусних маршрутах та у електротранспорті м. Львова загального користування при умові пред’явлення учнівського квитка або іншого документа, який посвідчує статус школяра.

2. Встановити, що не підлягають компенсації витрати автомобільних перевізників, які здійснюють надання послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Львові, за результатами виконання пункту 1 цієї ухвали.

3. Вважати такими, що втратили чинність ухвали міської ради:

3.1. Від 14.07.2016 № 915 “Про встановлення вартості проїзду для дітей шкільного віку“.

3.2. Від 22.03.2018 № 3105 “Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2016 № 915 “Про встановлення вартості проїзду для дітей шкільного віку“.

3.3. Від 22.03.2018 № 3162 “Про безкоштовний проїзд учнів    м. Львова на автобусних маршрутах загального користування та електротранспорті“.

4. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.

Міський голова                                                                                         А. Садовий