Як захистити дітей від кору. Вбивчі міфи про вакцинацію

ЯК ЗАХИСТИТИ ДІТЕЙ ВІД КОРУ

Безпека життя дітей — відповідальність батьків

В УКРАЇНІ ТРИВАЄ

НАЙБІЛЬШИЙ СПАЛАХ КОРУ

ЗА ЧАСІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

2018 року майже  55 000  людей у різних регіонах України  захворіли на кір.

Унаслідок цього померли 16 людей, серед яких 12 дітей.

Головна причина — низьке охоплення щепленнями.

Найбільше хворіють на кір у тих областях, де рівень планової вакцинації найменший.

СЕРЕД ПОМЕРЛИХ — 8-МІСЯЧНЕ НЕМОВЛЯ!

Дитина ще не отримала першої дози вакцини. Її наразили на небезпеку безвідповідальні батьки та оточення, які не мали щеплення і стали джерелом поширення інфекції.

Нині у Львівській області близько 30 000 дітей до 18 років не мають необхідної кількості щеплень КПК. За статистикою цього спалаху (з 2017 р.), на 5 000 хворих маємо один летальний наслідок.

Кожна нещеплена дитина є мішенню захворювання, і кожен день її життя без щеплення лише підвищує ризик захворіти.

КІР: СМЕРТЕЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНИЙ І ШВИДКИЙ

Кір— надзвичайно заразний, він дуже швидко передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом.

Вірус кору може жити в повітрі та на поверхнях до двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення. Заразитися можна всюди.

9 із 10 неімунізованих людей, що контактують із хворим, будуть заражені.

Спеціального лікування від кору нема. Єдиний захист — вакцинація.

ДВІ ДОЗИ ВАКЦИНИ ЗАХИЩАЮТЬ ВІД КОРУ

Вакцинація формує специфічний імунітет, унаслідок чого організм людини стає нечутливим до захворювання. Згідно з українським Календарем щеплень, у 12 місяців роблять перше щеплення від кору, а в 6 років — планову ревакцинацію. Ці дві дози вакцини забезпечують захист організму від недуги.

ВАКЦИНА КПК:   БЕЗПЕЧНА ТА ЕФЕКТИВНА

Вакцина проти кору забезпечує тривалий захист від кору, паротиту і краснухи. В Україні застосовують дві вакцини, гарантовані державою: «Пріорикс»/Priorix, вироблена компанією Glaxosmithkline Biologicals S.A. (Бельгія), та «М-М-Р ІІ»/M-M-RII, вироблена компанією Merck & Co., Inc. (США).

Обидві вакцини — безпечні, ефективні та якісні, прекваліфіковані ВООЗ, найавторитетнішою організацією світу в сфері охорони здоров’я.

Вакцини закуплені державою та надаються безкоштовно!

ВИ МОЖЕТЕ ЗАХИСТИТИ СВОЇХ ДІТЕЙ ВЖЕ ЗАРАЗ!

Дитині шість чи більше років, і вона не має жодного щеплення КПК? У такому разі треба зробити два щеплення з інтервалом, не меншим за один місяць.

Ви не пам’ятаєте, чи робили дитині щеплення КПК, і не маєте документальних підтверджень? У цьому випадку дитину також потрібно вакцинувати.

Ви не впевнені у достовірності записів про щеплення вашої дитини? Зверніться до лікаря для щеплень або дайте згоду на вакцинацію у школі!

Фальшива довідка може спричинити смерть!

ВБИВЧІ МІФИ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ

МАЙБУТНЄ НАШИХ ДІТЕЙ У НАШИХ РУКАХ —

ЗРОБІТЬ ЩЕПЛЕННЯ,

ЗАХИСТІТЬ ЇХ ВІД СМЕРТЕЛЬНОЇ НЕБЕЗПЕКИ!