Порядок зарахування учнів у навчальний заклад

Зважаючи на те, що станом на 16 квітня 2018 року Міністерством освіти і науки України не видано розпорядчих документів щодо порядку зарахування учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» з метою зменшення напруги в середовищі батьків майбутніх першокласників управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради рекомендує розпочати з 19 квітня 2018 року прийом документів для зарахування дітей до перших класів шкіл м. Львова.

Слід зазначити, що з метою реалізації ст.13 Закону України «Про освіту», для забезпечення права громадян на територіальну доступність початкової та базової середньої освіти виконавчим комітетом Львівської міської ради прийнято рішення від 23.03.2018 №299 «Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти м. Львова», яким визначено першочерговість зарахування учнів до першого класу шкіл м. Львова. Право першочергового зарахування до школи мають:

• діти з території обслуговування закладу,
  • діти, чиї старші брати та сестри вже навчаються у вказаному закладі освіти,
  • діти працівників закладу,
  • діти внутрішньо переміщених осіб.

Наголошуємо, що прийом дітей у 1-і класи закладів загальної середньої освіти здійснюється на безконкурсній основі.

Для зарахування дитини до школи батьки, разом з заявою, подають копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку та документ, який підтверджує місце реєстрації або проживання дитини на території, закріпленій за закладом освіти.

Прийом документів для зарахування дітей до перших класів за місцем проживання відбувається до 31 травня 2018 року. Після цього навчальний заклад висвітлює на сайті та дошках оголошень інформацію про наявність вільних місць. Усі батьки, які хочуть скористатись правом вибору школи не за територією обслуговування, з 1 до 15 червня 2018 року надають зазначені документи в обраний заклад і при наявності вільних місць дитину буде зараховано.

У разі виникнення нестандартних ситуацій просимо звертатись до управпіння освіти ДГП ЛМР.

До уваги батьків майбутніх першокласників

Увага!

Адаптаційні заняття з майбутніми першокласниками в другому семестрі

відмінено
у зв'язку з епідемією грипу та кору.

Про адаптаційні заняття з майбутніми першокласниками

До уваги

батьків майбутніх першокласників.

Адаптаційні заняття з майбутніми першокласниками у І семестрі відбуватимуться

щовівторка

з 14.00 до15.30 год .

Перше заняття – 31 жовтня 2017 р. о 14.00 год. (актова зала школи).

Про набір учнів на 2018 - 2019 н.р.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Набір учнів на

2018 - 2019 навчальний рік призупинено.

Батьківські збори

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Батьківські збори відбудуться 29 серпня 2017 року о 18.00 год. в актовій залі школи.

Шкільна форма для учнів початкових класів вишневого  кольору.