Запрошуємо на навчання

ЛЬВІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ТЕХНОЛОГІЙ ТА СЕРВІСУ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ЗА ПРОФЕСІЯМИ:

 

КУХАР, КОНДИТЕР

Термін навчання:

на базі 9 класів: 3 роки 3 місяці, навчання з отриманням повної загальної середньої освіти;

на базі 11 класів: - 1 рік 3 місяці.

Навчання проводиться у спеціалізованих кабінетах із застосуванням новітніх інноваційних технологій під керівництвом висококваліфікованих педагогів. Виробничу практику учні проходять у найкращих підприємствах ресторанного бізнесу різних форм власності, а також на відпочинкових літніх базах узбережжя Чорного моря.

Учні нашого навчального закладу - постійні учасники конкурсів професійної майстерності, у яких здобувають призові місця. Після закінчення училища випускники є конкурентоспроможними на ринку праці.

 

ОФІЦІАНТ, БАРМЕН

Термін навчання на базі 11 класів: 1 рік 5 місяців.

Ми навчаємо офіціантів і барменів правилам обслуговування відвідувачів, сервіруванню столів, приготуванню змішаних напоїв, також учні вивчають асортимент і кулінарну характеристику страв та напоїв, правила роботи з контрольно-касовими апаратами, англійську мову із професійним напрямом.

Офіціантам, барменам доводиться обслуговувати людей, а для цього потрібно постійно удосконалюватись. Саме тому багато здібних працівників продовжують навчатися у вищих навчальних закладах, зокрема в Інституті ресторанного сервісу і туризму, Львівській комерційній академії, Коледжі економіки і туризму, Львівському кооперативному коледжі економіки і права.

 

ПРОДАВЕЦЬ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, КОНТРОЛЕР-КАСИР

Термін навчання на базі 11 класів: 10 місяців.

Продавець, контролер-касир – кваліфікований фахівець для роботи на сучасних підприємствах торгівлі, в супермаркетах та універсамах. Професія продавця, контролера-касира належить до сфери обслуговування та торгівлі.

Основна мета роботи продавця - реалізація товару. Діяльність продавця, контролера-касира пов'язана з умінням прийняти товари від постачальника, підготувати їх до продажу, рекламувати товари, проводити розрахунки, а головне - подати якісний товар покупцеві й повністю задовольнити його потреби.

Ми навчимо вас бути комерсантом, актором, художником, психологом, а також бути ввічливим та люб'язним, винахідливим та дотепним, справжнім майстром своєї справи - Продавцем.

 

КРАВЕЦЬ, ЗАКРІЙНИК

Термін навчання:

на базі 9 класів: 3 роки 5 місяців, навчання з отриманням повної загальної середньої освіти;

на базі 11 класів: 1 рік 5 місяців.

В усі часи у суспільстві панували певні погляди, думки, художнє уявлення щодо одягу, формувались відповідні напрямки моди. Усе це тісно пов’язане з професіями кравця та закрійника, людям, завдяки праці та фантазії яких, наші бажання втілюються у життя. Кінцевим продуктом праці кравця є найрізноманітніше вбрання, без якого неможливо обійтись: зимове, літнє і демісезонне, розраховане для різного віку, статті, статури. Учні, у процесі навчання за даною професією, розвивають творчі здібності, художній смак.

Здобувши інтегровану професію кравця, закрійника ви зможете:

• виконувати всі види робіт щодо виготовлення одягу за стандартами й індивідуальними замовленнями;

• вибирати (моделювати) фасони одягу відповідно до тенденції моди, особливостей фігури замовника та властивостей тканини;

• знімати мірку із замовника та виготовляти відповідні лекала для подальшого розкрою обраного фасону чи моделі;

• виконувати розкрій тканини;

• користуватись сучасною технікою та ручним інструментом;

• визначити якість крою та готових виробів;

• знати асортимент одягу, конструкцію і деталі виробів, властивості й особливості тканини та необхідної фурнітури.

 

АГЕНТ З ОРГАНІЗАЦІЇ ТУРИЗМУ, АДМІНІСТРАТОР

Термін навчання на базі 11 класів: 10 місяців.

Чутки про незвідані, невідомі і цікаві місця на Землі завжди манять туди людей. Завдяки подорожам ми пізнаємо досягнення та витвори не лише природи, але й попередніх поколінь.

Ми навчаємо учнів бути всебічно розвинутими для того, щоб створювати якісний туристичний продукт. Знання здобуваємо не тільки в аудиторіях, а й на практиці: відвідуємо музеї, театри, цікавимось різноманітними стилями та напрямками образотворчого мистецтва, організовуємо екскурсії.

Здобувши інтегровану спеціальність ви зможете:

• організовувати дозвілля і відпочинок клієнтів;

• брати участь у розробці та реалізації турів;

• займатись рекламою різних видів і форм туризму;

• розвивати і пропагувати зелений та екологічний туризм;

• працювати адміністратором в готелі, ресторанному залі тощо.

 

Наша адраса: м.Львів, вул.Кривоноса, 18

 {pgslideshow id=111|width=640|height=480|delay=3000|image=L}

Очікування та несподіванки ЗНО-2018

1. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 31.07.2017 №1103 «Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції 16.08.2017 за  №1014/ 30882 зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року буде проведено з 22 травня до 14 липня 2018 року.

2.   Зменшився перелік навчальних предметів для вибору до 11: українська мова і література, математика, історія України, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова, фізика, хімія, біологія та географія.
Цьогоріч не буде проводитись ЗНО з російської мови.

3. Абітурієнти матимуть можливість скласти тести не більш як із чотирьох предметів із 11 запропонованих.

4. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів: українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період XX - поч. XXI століття), а також ще один предмет за вибором випускника загальноосвітнього навчального закладу зараховуватимуться як результати державної підсумкової атестації (ДПА) за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

5.   Для студентів ВНЗ І-ІІ р.а., а також студентів (слухачів) професійно-технічних навчальних закладів, які у 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту обов’язковим є проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури для зарахування результатів як ДПА з української мови.

6.  Абітурієнти, які виявлять бажання проходити ЗНО з іноземної мови, вперше матимуть можливість виконати новаційну частину тесту «Розуміння мови на слух», яка передбачає прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує майбутніх абітурієнтів відвідати сайт www.lvtest.org.ua та пройти он-лайн тестування з метою належної підготовки до ЗНО 2018.

Додаткова інформація:

www. testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти;

www.lvtest.org. – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

 

Важливі рекомендаціі

Шановні батьки випускників!

Для кожного з Вас та Вашого сина, чи  доньки   цей рік дуже важливий - потрібно остаточно визначитися з  планами на майбутнє та зробити відповідальні кроки у напрямку їх здійснення. Зовнішнє тестування, випускні, а потім вступні екзамени - серйозне випробування для знань кожної молодої людини, та для її здоровяВажливо підготуватися самим до хвилюючих ситуації та знати, як допомогти своїй дитині. Сподіваємось, що наведені нижче рекомендації стануть Вам в нагоді.

     З’ясуйте, що саме вас тривожить і зачіпайте за живе. Проблема, витягнута з підсвідомості, - уже наполовину вирішена. Розкажіть про те, що вас турбує, близькій людині. Це особливий психологічний прийом: проаналізувавши свою проблему вголос, ви доберетеся до кореня своїх проблем і набагато скоріше знайдете вихід із ситуації.

     Не видавайте себе за бідну ягничку. Перше, коли захочеться розвинути з дріб’язкової проблеми маленьку трагедію, слід знайти людину, якій би жилося  набагато гірше, і допомогти їй.

     Сплануйте свій день. Учені помітили. що для людини, стан якої наближається до стресового, час прискорює свій біг. Тому вона відчуває непомірну завантаженість і нестачу часу. Упоратися з перевантаженнями елементарно: розпишіть свої дії, розподіливши за ступенем важливості, і виконуйте свій план - допомагайте своїй дитині також чітко планувати роботу з підготовки до тестування, екзаменів.

     Не згущуйте хмари.  Люди схильні до стресових  реакцій, будь-яку проблему роздувають до масштабів всесвітньої катастрофи. Насправді жахливі обставини в нашому житті трапляються нечасто. Тому викиньте з голови надумані проблеми, а також ті, які ви не в змозі вирішити - Ваша допомога випускнику в такому позитивному аналізі ситуації тестування, здачі екзаменів буде актуальною.

     Навчіться керувати своїми емоціями. Наш мозок викидає гормони стресу на будь-які подразники, що загрожують нашому спокою. при цьому йому зовсім байдуже, реальні вони чи вигадані. Вирватися  зі стресового кола допоможе найпростіша йогівська вправа. Заплющте очі  й подумки перенесіться на берег моря, лісову галявину тощо. Підніміть руки вгору і розведіть у сторони,  уявляючи, як у них входить енергія. Складіть їх одна на іншу в ділянці пупка (ліва знизу). Цього цілком достатньо, щоб повноцінно відпочити, збагатити мозок киснем і заспокоїтись.

     Не забувайте хвалити себе  і свою дитину щоразу, коли вам удається впоратися із хвилюванням. Наприклад, купіть собі що-небудь у подарунок. Причому робити це потрібно не тільки заради себе, скільки заради свого мозку. Ваша сіра речовина теж має потребу в подяці за відмінно виконану роботу.

     Усміхайтеся,  навіть   якщо  вам  не  сильно  хочеться.  Сміх позитивно  впливає  на  імунну  систему,  активізуючи  Т-лімфоцити крові. У відповідь на вашу усмішку організм продукуватиме бажані гормони радості.

     Робіть самі та пропонуйте дитині фізичні вправи не менше 30 хвилин на день. Замість того, щоб відлежуватись у ліжку, бігайте. За твердженням лікарів, найантистресовіші  види спорту – біг і спортивне ходіння.

     Вживайте вітамін Е. Він підвищує імунітет і стійкість до стресу.  Він міститься в картоплі, сої, кукурудзі, моркві, ожині і волоських горіхах.

 

 

З повагою до Вас та бажанням допомогти у відповідальній справі

виховання дитини.     

  Педагоги ССЗШ№46 ім.в.Чорновола