Запрошуємо на навчання

ЛЬВІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ТЕХНОЛОГІЙ ТА СЕРВІСУ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ЗА ПРОФЕСІЯМИ:

КУХАР, КОНДИТЕР

Термін навчання:

на базі 9 класів: 3 роки 3 місяці, навчання з отриманням повної загальної середньої освіти;

на базі 11 класів: - 1 рік 3 місяці.

Навчання проводиться у спеціалізованих кабінетах із застосуванням новітніх інноваційних технологій під керівництвом висококваліфікованих педагогів. Виробничу практику учні проходять у найкращих підприємствах ресторанного бізнесу різних форм власності, а також на відпочинкових літніх базах узбережжя Чорного моря.

Учні нашого навчального закладу - постійні учасники конкурсів професійної майстерності, у яких здобувають призові місця. Після закінчення училища випускники є конкурентоспроможними на ринку праці.

ОФІЦІАНТ, БАРМЕН

Термін навчання на базі 11 класів: 1 рік 5 місяців.

Ми навчаємо офіціантів і барменів правилам обслуговування відвідувачів, сервіруванню столів, приготуванню змішаних напоїв, також учні вивчають асортимент і кулінарну характеристику страв та напоїв, правила роботи з контрольно-касовими апаратами, англійську мову із професійним напрямом.

Офіціантам, барменам доводиться обслуговувати людей, а для цього потрібно постійно удосконалюватись. Саме тому багато здібних працівників продовжують навчатися у вищих навчальних закладах, зокрема в Інституті ресторанного сервісу і туризму, Львівській комерційній академії, Коледжі економіки і туризму, Львівському кооперативному коледжі економіки і права.

ПРОДАВЕЦЬ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ, КОНТРОЛЕР-КАСИР

Термін навчання на базі 11 класів: 10 місяців.

Продавець, контролер-касир – кваліфікований фахівець для роботи на сучасних підприємствах торгівлі, в супермаркетах та універсамах. Професія продавця, контролера-касира належить до сфери обслуговування та торгівлі.

Основна мета роботи продавця - реалізація товару. Діяльність продавця, контролера-касира пов'язана з умінням прийняти товари від постачальника, підготувати їх до продажу, рекламувати товари, проводити розрахунки, а головне - подати якісний товар покупцеві й повністю задовольнити його потреби.

Ми навчимо вас бути комерсантом, актором, художником, психологом, а також бути ввічливим та люб'язним, винахідливим та дотепним, справжнім майстром своєї справи - Продавцем.

КРАВЕЦЬ, ЗАКРІЙНИК

Термін навчання:

на базі 9 класів: 3 роки 5 місяців, навчання з отриманням повної загальної середньої освіти;

на базі 11 класів: 1 рік 5 місяців.

В усі часи у суспільстві панували певні погляди, думки, художнє уявлення щодо одягу, формувались відповідні напрямки моди. Усе це тісно пов’язане з професіями кравця та закрійника, людям, завдяки праці та фантазії яких, наші бажання втілюються у життя. Кінцевим продуктом праці кравця є найрізноманітніше вбрання, без якого неможливо обійтись: зимове, літнє і демісезонне, розраховане для різного віку, статті, статури. Учні, у процесі навчання за даною професією, розвивають творчі здібності, художній смак.

Здобувши інтегровану професію кравця, закрійника ви зможете:

• виконувати всі види робіт щодо виготовлення одягу за стандартами й індивідуальними замовленнями;

• вибирати (моделювати) фасони одягу відповідно до тенденції моди, особливостей фігури замовника та властивостей тканини;

• знімати мірку із замовника та виготовляти відповідні лекала для подальшого розкрою обраного фасону чи моделі;

• виконувати розкрій тканини;

• користуватись сучасною технікою та ручним інструментом;

• визначити якість крою та готових виробів;

• знати асортимент одягу, конструкцію і деталі виробів, властивості й особливості тканини та необхідної фурнітури.

АГЕНТ З ОРГАНІЗАЦІЇ ТУРИЗМУ, АДМІНІСТРАТОР

Термін навчання на базі 11 класів: 10 місяців.

Чутки про незвідані, невідомі і цікаві місця на Землі завжди манять туди людей. Завдяки подорожам ми пізнаємо досягнення та витвори не лише природи, але й попередніх поколінь.

Ми навчаємо учнів бути всебічно розвинутими для того, щоб створювати якісний туристичний продукт. Знання здобуваємо не тільки в аудиторіях, а й на практиці: відвідуємо музеї, театри, цікавимось різноманітними стилями та напрямками образотворчого мистецтва, організовуємо екскурсії.

Здобувши інтегровану спеціальність ви зможете:

• організовувати дозвілля і відпочинок клієнтів;

• брати участь у розробці та реалізації турів;

• займатись рекламою різних видів і форм туризму;

• розвивати і пропагувати зелений та екологічний туризм;

• працювати адміністратором в готелі, ресторанному залі тощо.

Наша адраса: м.Львів, вул.Кривоноса, 18