Фінансовий звіт

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2017 р. №689-р «Розподіл у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами за об'єктами (заходами)» та за підтримки голови Народного Руху України, заступника голови бюджетного комітету Верховної Ради України  Віктора Кривенка Спеціалізованій середній загальноосвітній школі №46 з поглибленим вивченням англійської мови ім. В. Чорновола м.Львова було надано 140 тис. грн. для придбання меблів, комп'ютерної техніки та мультимедійного обладнання. Цільво кошти направлені з бюджету спеціально для школи, яка носить ім'я В'ячеслава Чорновола, адже 2017 рік на Львівщині оголошений роком В. Чорновола.

14 листопада 2017 року придбали:

-        Комплект меблів для класу (учнівські крісла та столи) – 1 комплект -26000 грн.;

-        Телевізор 32”LG32LJ594U – 4 шт. – 49593,60 грн.;

-        Мультимедійний комплекс PJD5153/PRB/SRM – 4 шт. – 49998,00 грн.;

-        БФП Canon i-SENSYS MF3010 – 2 шт. – 14401,99 грн.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
від 27 вересня 2017 р. N 689-р
Київ
Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 18 жовтня 2017 року N 781-р

1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству фінансів на 2017 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків шляхом зменшення обсягу видатків споживання за програмою 3511350 "Обслуговування державного боргу" на 85000 тис. гривень та збільшення обсягу видатків розвитку за програмою 3511210 "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій" на 85000 тис. гривень.

2. Відповідно до статті 28 Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік"затвердити:
розподіл у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами за об'єктами (заходами) згідно з додатком 1;
розподіл у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами згідно з додатком 2.
Переліки об'єктів та заходів, які фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій згідно з додатком 2, формуються та затверджуються відповідними місцевими держадміністраціями, виконавчими органами відповідних рад.

3. Міністерству фінансів забезпечити погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, та розподілів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами, передбачених абзацами другим і третім пункту 2 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

Прем'єр-міністр України                                                                      В. ГРОЙСМАН

Інд. 67
Витяг
до розпорядження Кабінету Міністрів України