Педагог-організатор

Мартин Олена Ігорівна 

Категорія: II

Петрик Марія-Марта Михайлівна

Категорія: спеціаліст

 

Соціальний педагог

Сумка Ольга Миколаївна 

Категорія: I

Психолог

Гудима Галина Володимирівна

Категорія: I

 

Кафедра вчителів початкових класів і вихователів ГПД

Сало Олеся Іванівна                                 

Категорія: вища

Худьо Галина Іванівна 

Категорія: вища

Вакалюк Тетяна Іванівна 

Категорія: вища

Звання: Старший вчитель

Кафтан Наталя Михайлівна 

Категорія: вища

Звання: Старший вчитель

Муц Галина Ярославівна 

9 тарифний розряд

Хохлова Алла Дмитрівна 

9 тарифний розряд

Кіндій Ірина Василівна 

Категорія: вища

Колобич Олена Мирославівна 

Категорія: вища

Звання: Старший вчитель

Рип'янська Галина Степанівна 

Категорія: вища

Стець Романія Романівна 

Категорія: вища

Полінс Ірина Тадеївна

 9 тарифний розряд

Демків Оксана Ярославівна 

Категорія: вища

Рязанцева Валентина Павлівна 

Категорія: I

Василиха Зоряна Григорівна 

Категорія: II

Андрухів Ольга Василівна 

Категорія: вища

Єршова Ірина Михайлівна 

Категорія: ІІ

Дичик Іванна Степанівна 

Категорія: I

Касперська Марія Григорівна

Категорія: І

Чавс Ольга Олександрівна

Категорія: вища

Звання: Старший вчитель

Возняк Юля-Галя Іванівна

9 тарифний розяд

Мельнечук Віра Зіновіївна

Чобан Маріанна Зеновіївна

 

 

Кафедра іноземної мови

Винницька Петронеля Іванівна

Категорія: вища

Звання:Вчитель-методист

Пілат Марія Богданівна

Категорія: вища

Звання: Старший вчитель

Патько Любов Іванівна 

Категорія: вища

Звання: Старший вчитель

Кохан Марія Мирославівна 

Категорія: вища

Звання: Вчитель-методист

Богуславська Леся Василівна 

Категорія: II

Горшинська Ольга Василівна 

Категорія: I

Мелимук Мирослава Зиновіївна 

Категорія: вища

Колодій Катерина Олексіївна 

Категорія: вища

Винницька Наталія Сергіївна 

Категорія: I

Петришин Тетяна Тарасівна 

Категорія: вища

Василина Катерина Михайлівна 

Категорія: II

Яценко Наталія Степанівна 

Категорія: вища

Поліщук Наталія Сергіївна 

Категорія: I

Мурська Маріанна Володимирівна 

Категорія: II

Бубнюк Олександра Григорівна 

Категорія: вища

Звання: Вчитель-методист

Прохна Олена Валентинівна 

Категорія: вища

Шоломінська Ольга Миколаївна 

Категорія: I

Яцишин Оксана Миколаївна 

Категорія: I

Романів Світлана Богданівна 

Категорія: I

Зубаль Надія Іванівна 

Категорія: II

Попович Людмила Іванівна 

Категорія: II

Думич Руслана Михайлівна 

Категорія: вища

Пецкович Надія Олегівна

Категорія: спеціаліст

Москаленко Христина Романівна 

Категорія: II

Сало Ольга Сергіївна 

Категорія: ІІ

Третяк Юлія Олександрівна

Категорія: спеціаліст

Лукач Христина Іванівна

Категорія: спеціаліст

Петрах Тетяна Ігорівна

Лега Сабіна  Афган-гизи

Чорнобай Лілія Миронівна

Семенюк Ірина Богданівна