Педагог-організатор

Мартин Олена Ігорівна 

Категорія: II

Петрик Марія-Марта Михайлівна

Категорія: спеціаліст

 

Соціальний педагог

Сумка Ольга Миколаївна 

Категорія: I

Психолог

Гудима Галина Володимирівна

Категорія: I

 

Кафедра вчителів початкових класів і вихователів ГПД

Сало-Цап Олеся Іванівна                                 

Категорія: вища

Звання: Старший вчитель

Худьо Галина Іванівна 

Категорія: вища

Кафтан Наталя Михайлівна 

Категорія: вища

Звання: Старший вчитель

Муц Галина Ярославівна 

Категорія: 11 тарифний розряд

Хохлова Алла Дмитрівна 

Категорія: 11 тарифний розряд

Кіндій Ірина Василівна 

Категорія: вища

Колобич Олена Мирославівна 

Категорія: вища

Звання: Старший вчитель

Рип'янська Галина Степанівна 

Категорія: вища

Полінс Ірина Тадеївна

 Категорія: 11 тарифний розряд

Демків Оксана Ярославівна 

Категорія: вища

Рязанцева Валентина Павлівна 

Категорія: I

Василиха Зоряна Григорівна 

Категорія: II

Андрухів Ольга Василівна 

Категорія: вища

Дичик Іванна Степанівна 

Категорія: I

Касперська Марія Григорівна

Категорія: І

Чавс Ольга Олександрівна

Категорія: вища

Звання: Старший вчитель

Возняк Юля-Галя Іванівна

Категорія: 10 тарифний розряд

Чобан Маріанна Зеновіївна

Категорія: спеціаліст

Вульчин Мар'яна Богданівна

Категорія: 10 тарифний розряд

 

 

Кафедра іноземної мови

Винницька Петронеля Іванівна

Категорія: вища

Звання:Вчитель-методист

Пілат Марія Богданівна

Категорія: вища

Звання: Старший вчитель

Патько Любов Іванівна 

Категорія: вища

Звання: Старший вчитель

Кохан Марія Мирославівна 

Категорія: вища

Звання: Вчитель-методист

Горшинська Ольга Василівна 

Категорія: I

Мелимук Мирослава Зиновіївна 

Категорія: вища

Колодій Катерина Олексіївна 

Категорія: вища

Винницька Наталія Сергіївна 

Категорія: I

Петришин Тетяна Тарасівна 

Категорія: вища

Бойко Катерина Михайлівна 

Категорія: I

Яценко Наталія Степанівна 

Категорія: вища

Мурська Маріанна Володимирівна 

Категорія: I

Бубнюк Олександра Григорівна 

Категорія: вища

Звання: Вчитель-методист

Прохна Олена Валентинівна 

Категорія: вища

Шоломінська Ольга Миколаївна 

Категорія: I

Яцишин Оксана Миколаївна 

Категорія: I

Зубаль Надія Іванівна 

Категорія: II

Попович Людмила Іванівна 

Категорія: II

Думич Руслана Михайлівна 

Категорія: вища

Москаленко Христина Романівна 

Категорія: II

Сало Ольга Сергіївна 

Категорія: ІІ

Лега Сабіна  Афган-гизи

Категорія: 10 тарифний розряд

Чорнобай Лілія Миронівна

Категорія: спеціаліст

Семенюк Ірина Богданівна

Категорія: спеціаліст

Булачек Наталія Сергіївна

Категорія: І

Дерефінка Наталія Володимирівна

Категорія: спеціаліст

Панічек Тетяна Ігорівна

Категорія: спеціаліст

Піліпенко Ірина Вікторівна

10 тарифний розряд

Русин Леся Василівна

Категорія: І