Про школу

Створення закладу:

заснована у 1974 р. , 1997 р. присвоєно статус спеціалізованої, 29 листопада 1999 р. рішенням Кабінету Міністрів школі присвоєно ім’я Вячеслава Чорновола

Статут школи тут

Мова навчання:

українська

Іноземні мови, які вивчаються:

англійська (поглиблено), німецька

Науково-методична проблема:

креативна освіта для розвитку інноваційної особи шляхом створення цілісної системи педагогічних впливів.

Поглиблене вивчення предметів:

з першого класу

Освітні проекти:

участь у проекті “Світ без кордонів”

Співпраця з вищими навчальними закладами І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації:

• Львівська комерційна академія
  • Львівський технічний коледж
  • Міжрегіональне вище профтехучилище автотранспорту і будівництва
  • ЛНУ ім. Ів. Франка
  • Львівський коледж Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій

Співпраця з навчальними закладами з-за кордону, в межах України, громадськими організаціями:

Асоціація шкіл імені В'ячеслава Чорновола (Шешорська ЗОШ І-ІІ ст. ім.В.Чорновола; Хмельницька ЗОШ №18 ім.В.Чорновола; Радомишльська ЗОШ I - III ст. №5 ім.В.Чорновола; СЗШ №235 ім.В.Чорновола м.Києва; Вільховецький навчально-виховний комплекс ім.В.Чорновола; СЗШ №147 ім.В.Чорновола м.Дніпра; Южненський навчально-виховний комплекс ім.В.Чорновола; Сєвєродонецька  гуманітарно-естетична гімназія)