Графік роботи гуртків та спортивних секцій, які діють на базі школи у 2016 - 2017 н.р.

Графік  роботи шкільних гуртків та спортивних секцій

 

з/п

Назва навчального закладу, адреса

Назва шкільного гуртка

П.І.Б. керівника гуртка, контактний телефон

Графік роботи гуртка/секції

 Кабінет

1.

ССЗШ № 46 ім.В.Чорновола,

Наукова,90

Вокальний

ансамбль

«Saund»

вч. музики

Юзефович А.П.

0687413444

 

Понеділок

15.30-18.30

Середа

15.30-18.30

Четвер

15.30-18.30

 

 

естетики 

2.

Ансамбль «Гармонія»

вч. музики

Лянг Н. Є.

0671254918

Понеділок

15.30-18.30

вівторок

15.30-18.30

середа

15.30-18.30

актовий зал 

 

естетики

3.

Ансамбль «Усмішка»

вч. музики Ярема Б.

0677443246

вівторок

15:15-17:15

п’ятниця

15:15-17:45

к. 42 

 

естетики

4.

Гурток логіки

«Шахи»

керівник гуртка вч.Савчук Ю.С.

0673369235

Четвер

16.00-20.00

П’ятниця

16.00-20.00

 

к.22 

 

 

5.

Хореографічний гурток «Дзвіночок»

вч. хореографії

Жишкович З.Й.

0975218561

Вівторок

15.15-17.45

п’ятниця

15.15-17.15

 

актовий зал 

 

 

 

6.

ССЗШ № 46 ім.В.Чорновола

Гурток «Влучний стрілець

 

вч.Захисту вітчизни

Вікторов М.А.

Вівторок

15.15-17.15

Четвер

15.15-17.45

 

тир 

7.

 

Вчитель

Якимович О.Р.

Вівторок

17.15-19.15

Четвер

17.45-19.45

 

тир

 

 

Графік  роботи гуртків та спортивних секцій ПНЗ та ДЮСШ, які діють на базі школи

 

з/п

Назва навчального закладу, адреса

Назва гуртка та ПНЗ або ДЮСШ, які вони представляють

П.І.Б. керівника гуртка, контактний телефон

Графік

роботи гуртка/секції

 Кабінет

1.

ССЗШ№46

Ім.В.Чорновола,

Наукова,90

Гурток журналістики «Юний кореспондент»

ЛМКМЦ «Галицьке юнацтво»

керівник гуртка

Ленць С.Б.

 

Четвер

15.30-18.30

 

к.24 

2.

 

Гурток логіки «Шахові леви»

БДЮТ

Фраківського

р-ну

керівник гуртка

Савчук Л.В.

0677765429

 

понеділок

вівторок

середа

Четвер

15.00-19.45

 

 

фізичний 

3.

 

Волейбол

ДЮСШ «Автомобіліст»

 

Паньовський С.Я.

 

Понеділок

17.00-20:15

Середа

17.00-20.15

П’ятниця

17.30-20.30

 

 

спортзал 

4.

 

Веслування

ДЮСШ№3

Голець П.М.

Понеділок

15.15-18.30

Середа

15.15-18.30

Четвер

15.15-18.30

Субот

10.00 – 11.30

 

 

спортзал

5.

 

ДЮСШ №6

легка атлетика

Хіміон Т. В.

Віторок

14.00-16:00

Четвер

14.00-16.00

Четвер

09.00-12.00

 

 

 

спортзал 

 

  

Графік  роботи гуртків та спортивних секцій ГО, клубів, спортивних федерацій, які діють на базі школи

                                                                                              

 

З/п

Назва навчального закладу,

адреса

Назва гуртка та назва ГО або клубів, які вони представляють

П.І.Б. керівника гуртка

Графік роботи гуртка/секції

 Кабінет 

1.

ССЗШ № 46 ім.В.Чорновола.

Наукова,90

Карате

ГО “Федерація бойових єдиноборств”

Пермякова

М. В

Вівторок

16:00-17:30

четвер

16:00-17:30

п’ятниця

15.30-17.30

 

 спортзал

 

 

 

 

2.

Спортивні танці

ГО “Клуб спортивного танцю “Фокстрот”

Поливка А.М., Любуська Х.Я.

Понеділок

16:00-19:00

Вівторок

16:00-18:00

середа

16:00-19:30

Четвер

15:00-18:00

п’ятниця

16:00-19:30

 

 

 

актовий зал