З любов‘ю до книжок

Ліцей №46 ім.В.Чорновола ЛМР  долучився до акції «З любов‘ю до книжок». Ми відвідали медіатеку і подарували книжки. Також дітки дарували своїм друзям у класі.
Діти отримали море задоволення.

Winter Holidays in different counries

31 січня в нашому ліцеї відбулось чудове свято англійською мовою "Winter Holidays in different counries" за участю учнів 4 класів під керівництвом вчителів англійської мови Яцишин О.М. та Єршової І.М.. Учні, подорожуючи світом, пригадали традиції святкування зимових свят і прощались з колядою. Батьки, учні та вчителі отримали позитивні емоції від різдвяного дійства.

Проект, який ми реалізували разом

24 грудня 2018 року у нашому ліцеї відбулось відкриття мультимедійного простору "Україна починається з тебе" присвяченого видатному борцю за самостійну українську державу В'ячеславу Чорноволу. Рік тому ми виклали цю мрію на голосування у програмі "Громадський Бюджет". І завдяки нашому спільному прагненню нам вдалось втілити цю ідею в життя.

На відкриття приїхали  представники з інших шкіл, які також носять ім'я В'ячеслава Чорновола. А їх уже налічується 10 по всій Україні, чим ми дуже пишаємось. Уся подія була просякнута якоюсь дуже затишною і приємною атмосферою. Сподіваємось, що гостям у нас сподобалось і ми й надалі будемо підтримувати тісну співпрацю та радіти успіхам один одного.

Банк обдарованості

Нещодавно завершилась Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На урок" з різних предметів. Понад 200 учнів нашого ліцею стали дипломантами першого, другого та третього ступенів.

Вітаємо переможців!

Душа душу чує

До Дня вшанування пам'яті жертв Голодомору у нашому ліцеї відбулась низка заходів:

• радіолінійка "Ми пам'ятаємо! Ми сильні";
  • учні ліцею запалили свічки пам'яті;
  • акція "Жменька зерна - жменька тепла";
  • вечір-реквієм "Душа душу чує, а серце серцю вість подає".

23 листопада ліцей №46 ім.В.Чорновола ЛМР долучився до акції "Жменька зерна - жменька тепла". На ранкову зустріч перед початком уроку кожна дитина висипала жменьку зерна у паперові мішечки з написами: "рис", "пшоно", "гречка", "пшениця". Після завершення акції зібрані і посортовані мішечки з крупами були відправлені за участі волонтерів проекту "Сонцелеви" у геріатричні центри міста. Найактивнішими були учні 6-А, 7-Б, 8-Б, 9-А класів (Паньків Богдан, Піх Софія, Боденко Остап, Кордіяка Ірина, Свідрик Остап, Король Олена, Броницька Віталіна, Лошній Вікторія, Пата Ірина, Федо Олена).

Дякуємо всім за участь!