Година коду - 2017

4-8 грудня 2017 р. у нашій школі відбулась акція "Година Коду". Це всесвітній захід, який залучає десятки мільйонів учнів з понад 180 країн світу. Мета "Години коду" - популяризувати інформатику серед школярів усього світу;  показати учням, що інформатика може бути веселою та цікавою. В заході взяли участь учні 7 - 9 класів. Були запрошені представники ІТ-компаній. Усі учасники отримали міжнародні сертифікати.

Учні школи – воїнам АТО

30 листопада в спортзалі школи відбувся благодійний ярмарок "Учні школи – воїнам АТО".  До участі були запрошені учні 1 – 11 класів. Усі охочі змогли придбати різноманітні смаколики та поласувати виробами домашньої кухні.

Ми зібрали суму в розмірі 24 187 грн. Кошти будуть спрямовані на лікування бійця АТО.  Дякуємо всім за участь!

ТОП-10 найкращих шкіл Львова

"Якість шкільної освіти - дуже важливе питання для усіх батьків, адже саме від школи в більшій мірі залежить, які знання отримає дитина з того чи іншого предмету. Тому 032.ua вирішив підготувати для Вас рейтинг шкіл Львова. Ми хотіли, аби рейтинг був максимально збалансований і відображав знання, які діти отримують здебільшого в школі, а не з репетитором, тому при його створенні взяли до уваги кілька критеріїв..." ( з критеріями можна ознайомитись на сайті міста Львова).

Крізь терни до зірок

День Гідності та Свободи

21 листопада - День Гідності та Свободи. У нашій школі цей день розпочався з урочистої лінійки та виховної години "Пізнай Свободу! Захищай Свободу! Твори Свободу...". Учні реалізували проекти на теми:

5 - 6 класи - "Що я бажаю своїй Батьківщині";

7 - 8 класи - "Наш символ Гідності і Свободи";

9 - 11 класи - "Шукаючи Європу, ми знайшли Україну".

Восьмикласники відвідали виставку "Революція гідності. Пам'яті Героїв Небесної сотні" у Музеї визвольної боротьби.