Анонс шкільної газети

Про весну і  Великдень, "Міф" і те, що сьогодні у тренді, про батьків-героїв та про інше ви зможете прочитати на сторінках останнього номеру нашої шкільної газети.

Іду з дитинства до Тараса

29 березня 2018 року в нашій школі в актовій залі була представлена ще й літературно-музична композиція "Іду з дитинства до Тараса" для учнів 8 - 9 класів. Діти показали інсценізацію, що відображає дитинство Т.Шевченка. Учні декламували поезії Кобзаря, уривки з поем. Виступ супроводжувався співом шкільного ансамблю "Гармонія".

На свято завітала хорова капела "Галичани". У кінці всі учасники виконали "Заповіт" Т.Шевченка

Уклін тобі, Тарасе

29 березня 2018 р. в актовій залі нашої школи відбувся літературний ранок "Уклін тобі, Тарасе", присвячений великому Кобзареві українського народу.

Його організували учні та вчителі 2-А, 3-Б, 4-В та 4-Г класів. На святі діти зворушливо декламували поезії Тараса Шевченка, демонстрували сценки з життя поета. Яскравим доповненням стали хореографічні та музичні постановки у виконанні маленьких артистів.

Дійство на сцені не залишило байдужим нікого з присутніх у залі: дітей, батьків та вчителів. Тарас Шевченко - наша гордість!

В’ячеслав Чорновіл - титан духу та честі

26 березня 2018 року в нашій школі відбувся круглий стіл «В’ячеслав Чорновіл - титан духу та честі», участь у якому взяли гість школи - народний депутат України шести скликань Ярослав Михайлович Кендзьор, педагоги та учні старших класів.

Дванадцять місяців на новий лад

"Дванадцять місяців на новий лад". Автор сценарію - учениця 9-В класу Буштин Стефанія. В старих казках пишуть просто: "Жили були...". В нашій казці все інакше... В казці розповідається про сучасну львівську школу. Були задіяні всі учні 5-Б класу.