Прощання з колядою

А по тій коляді пробувайте в гаразді,

Без турботи, без біди -

До нової коляди.

З нагоди завершення Різдвяних свят 12 лютого в нашій школі відбулось родинне свято учнів та батьків 6-их класів "Прощання з колядою". Учні разом з батьками привітали чудовими українськими віншуваннями та колядками. В своїх привітаннях не забули і про воїнів АТО, які захищають наш спокій. В кінці батьки частували колядників смачними пампушками. В залі панувала чудова святкова та родинна атмосфера.

Трагічна та героїчна сторінка історії нашого народу

29 січня українці вшановували пам'ять Героїв Крут. Це була трагічна та героїчна сторінка історії нашого народу. До цього дня ми організували лінійку-реквієм. Ми прониклись атмосферою цього заходу. Після заходу ми зрозуміли, що повинні пам'ятати і шанувати тих, хто віддав своє життя за нашу Батьківщину. Усі глядачі відчули біль за Героїв.

Живий ланцюг єдності на "Погулянці"

22 січня 2018 р. святкується День Злуки, тобто об'єднання Західної Української Народної Республіки та Української Народної Республіки у єдину та самостійну Українську Народну Республіку.

Учні 9-А та 10-Б класів ходили на урочисте дійство присвячене цьому об'єднанню. На мості біля парку "Погулянка" в знак незалежності та самостійності України ми прив'язали  блакитно-жовті стрічки. Молоді хлопці-курсанти Ліцею імені Героїв Крут несли довге біле полотно, на якому  учні нашої школи писали імена Героїв України. Учні символічно об'єднались у живий ланцюг єднання.

Випуск №2 2017 р. шкільної газети

Примірник газети можна завантажити тут

І до нашої школи завітав вертеп. Та не один

Різдво починається, день усміхається,
Пташка на гілці калини гойдається.
Діти все ходять колядки співають,
То святкувати Різдво починають.
Янголи землю зі святом вітають,
Разом із дітьми колядки співають.
А коли землю всю ніч огортає,
Янголи в небі ще довго співають.

О.НАКОНЕЧНА