Душа душу чує

До Дня вшанування пам'яті жертв Голодомору у нашому ліцеї відбулась низка заходів:

• радіолінійка "Ми пам'ятаємо! Ми сильні";
  • учні ліцею запалили свічки пам'яті;
  • акція "Жменька зерна - жменька тепла";
  • вечір-реквієм "Душа душу чує, а серце серцю вість подає".

23 листопада ліцей №46 ім.В.Чорновола ЛМР долучився до акції "Жменька зерна - жменька тепла". На ранкову зустріч перед початком уроку кожна дитина висипала жменьку зерна у паперові мішечки з написами: "рис", "пшоно", "гречка", "пшениця". Після завершення акції зібрані і посортовані мішечки з крупами були відправлені за участі волонтерів проекту "Сонцелеви" у геріатричні центри міста. Найактивнішими були учні 6-А, 7-Б, 8-Б, 9-А класів (Паньків Богдан, Піх Софія, Боденко Остап, Кордіяка Ірина, Свідрик Остап, Король Олена, Броницька Віталіна, Лошній Вікторія, Пата Ірина, Федо Олена).

Дякуємо всім за участь!

Брейн-ринг. Осінні ігри

14 листопада в нашому ліцеї відбулись "Осінні ігри. Брейн-ринг". Взяли участь 16 команд. Переможцями стали: команда учнів 9-Г, 10-А та 8-Г класів.

Як у нашому ліцеї святкували День української писемності та мови

19 листопада, День української писемності та мови, у  ліцеї розпочався із радіолінійки, на якій розповіли історію та важливість нашої рідної мови. Пізніше учні старших класів писали традиційний радіодиктант національної єдності, а в початковій школі відбулося "Свято української мови".

Жовтневий випуск газети "School Break"

Спільні уроки з волонтерами - носіями мови, цікаві завдання, вистави англійською - все це жовтневий інтенсив з англійської мови.

А до 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського у нашому ліцеї відбулась низка заходів...

Про "Олімпійський тиждень", нову українську школу та про інше читайте на сторінках нашої газети "School Break".

завантажити "School Break"

Права жінок і дівчат в нашому суспільстві

29 жовтня 2018 р. в нашому ліцеї відбулася міжнародна конференція, яку організувала для навчальних закладів організація "Global Generation" в Лондоні. В нашому ліцеї в таких конференціях діти та вчителі беруть участь не вперше і вже кілька років співпрацюють з  "Global Generation" , залучаючи учнів до діалогу англійською мовою з учнями країн Європи. Саме на останній конференції діалог тривав на тему "Права жінок і дівчат в нашому суспільстві" і учні з Єгипту, Індонезії та Йорданії ділилися думками на цю тему  з нашими дев'ятикласниками: Юлією Стецик,  Надією Нанівською, Максимом Стельмахом, Юлією Прокопів, Настею Старецькою, Софією Луц, Северином Макаром під керівництвом Т.Т.Петришин.