Увага! Кір!

Шановні Львів'яни!

У м.Львові з січня 2018 року триває спалах кору. За минулий рік на кір захворіло 3207 осіб, з них 2196 дітей. Серед хворих 85% нещеплених людей. Померло двоє нещеплених осіб (3-ох річна дитина та одна доросла особа).

Ліків від кору немає. Єдиний спосіб запобігти цьому захворюванню, його ускладненням або смерті - вакцинація.

Закликаємо Вас, якщо ваші діти і Ви не вакциновані від кору, не зволікайте і зверніться у заклад охорони здоров'я для проведення щеплення.

Місто забезпечене якісними та ефективними вакцинами проти кору. Ускладнень після проведених щеплень не зареєстровано.

управління охорони здоров'я та

управління освіти Львівської міської ради

Про Свято Першого дзвоника і початок нового навчального року

Шановні батьки!

03 вересня 2018 р. розпочинається навчальний рік у школі.

03.09.2018 р. о 8:30 год для учнів 2 – 10 класів традиційна радіолінійка та перший урок на тему: "Всі ми різні, всі ми рівні".

До уваги батьків першокласників!

03.09.2018 р. о 8:40 год відбудеться Свято Першого дзвоника на подвір'ї школи.

Запрошуються учні 1, 11 класів та батьки.

Одяг для учнів  – українська вишиванка!

Радісних Великодніх свят

Хай Великдень приходить до хати
І несе всюди світло й тепло,
Доброту і любові багато,
Щоб усім Вам чудово було.

Про призупинення навчання (Оновлено)

Оголошення

Карантин продовжено!!!

Навчання починається з понеділка 26.02.2018р.

Про призупинення навчання

Оголошення

З 16 лютого 2018 р. у школі призупинено навчання у зв'язку із захворюваністю на грип. На навчання виходимо 21 лютого 2018 р.