Жовтневий інтенсив з англійської мови

12 жовтня учні 9-х класів взяли участь у Міжнародному проекті "1+1" (спільні уроки з волонтерами - носіями мови). Волонтери з Нью-Джерсі (Джулія та Джуліана) та учні нашого ліцею спілкувались протягом двох годин. За цей час дев'ятикласники мали можливість зануритись у мовне середовище, активізувати свої навички та отримати багато цікавої інформації.

Мета проекту: показати американську культуру і спосіб викладання в розмовному і творчому форматі.

Англійська і велич Львова

12 жовтня 2018 року учні 7-х класів взяли участь у міському проекті з англійської мови "Leo Quest". Виконуючи цікаві завдання різної складності, учні здійснювали подорож центральною частиною нашого міста. Поєднання відпочинку з навчанням завжди корисне та приємне.

Розмовляємо англійською

14 грудня учні 8 класів приймали участь у відео-конференції, яку організовувала міжнародна організація "Global Generation". Опонентами розмови були учні м.Глухова Сумської області. Учні нашої школи майстерно розповідали про фестивалі, які святкуються у Львові, а їхні однолітки з м.Глухова ділилися своїми традиційними святкуваннями. Спілкування відбувалося на англійській мові. Це була прекрасна можливість для дітей показати свої знання англійської лексики, граматики, вміння слухати співрозмовника і розуміти сказане.

На завершення учні обмінялись щирими привітаннями з наступаючими святами та побажали одні одним мирного неба і натхнення у навчанні.

Відеоконференція на тему "Вираження почуттів і себе - це мистецтво"

24 березня цього року відбулась відеоконференція за участю міжнародної програми Global Generation під назвою "Face to Faith". У конференції брали участь учні 8 - 10 класів, які спілкувались на тему "Art of Expression" ("Вираження почуттів і себе - це мистецтво"). Спілкування відбувалось англійською мовою з учнями української школи в Александрії та учнями з Індонезії. Вони обговорили якими шляхами  сучасна молодь виражає свої почуття і відчуття, поділились своїми вподобаннями, хобі, розповіли один одному про традиції  їхнього класу, школи, та щиро подякували за взаєморозуміння і цікавий діалог.

{pgslideshow id=55|width=640|height=480|delay=3000|image=L}

Зустріч з експертами Domar Travel Education

15.02.2017 р. відбулась зустріч старшокласників з експертами Domar Travel Education з питань:

•  освіта українцями за кордоном в університетах США, Великої Британії, Голландії, Швейцарії;
  •  підготовка до іспитів TOEFL, IELTS;
  •  мовні курси, канікулярні програми для дітей.

Для більш детальної інформації:

Тел.: +38 044 425 40 45;

+38 068 594 44 06.