Відеоконференція на тему "Вираження почуттів і себе - це мистецтво"

24 березня цього року відбулась відеоконференція за участю міжнародної програми Global Generation під назвою "Face to Faith". У конференції брали участь учні 8 - 10 класів, які спілкувались на тему "Art of Expression" ("Вираження почуттів і себе - це мистецтво"). Спілкування відбувалось англійською мовою з учнями української школи в Александрії та учнями з Індонезії. Вони обговорили якими шляхами  сучасна молодь виражає свої почуття і відчуття, поділились своїми вподобаннями, хобі, розповіли один одному про традиції  їхнього класу, школи, та щиро подякували за взаєморозуміння і цікавий діалог.

Зустріч з експертами Domar Travel Education

15.02.2017 р. відбулась зустріч старшокласників з експертами Domar Travel Education з питань:

•  освіта українцями за кордоном в університетах США, Великої Британії, Голландії, Швейцарії;
  •  підготовка до іспитів TOEFL, IELTS;
  •  мовні курси, канікулярні програми для дітей.

Для більш детальної інформації:

Тел.: +38 044 425 40 45;

+38 068 594 44 06.

Сайт: dteducation.com

English Music Fest

27 січня 2017 р. в школі відбулося англійське свято "English Music Fest".  Учні 5-А класу показали виставу "Попелюшка" англійською мовою. Старшокласники виконали відомі новорічні пісні англійською мовою. 5-класники з радістю показали свої таланти  і подарували всім присутнім чудовий настрій.

Кембриджське тестування

Учась учнів 9-11класів у Кембріджському тестуванні FCE 17.05.2016 року.

Відеоконференція на тему "Екологія"

05 квітня 2016 р. відбулась мультимедійна відеоконференція на тему "Екологія". У конференції брали участь 4 країни: Йорданія (вища школа для хлопчиків), Індонезія (Dian Didaktika Islamic Seniour High School), Гвінея (Hasad High Primary Girls) та Україна (ССЗШ №46 ім. В.Чорновола). Конференція тривала 90 хв.