Пам'ятка учасника пробного ЗНО

Пам'ятка учасника

пробного ЗНО

РЕЄСТРАЦІЯ

• Реєстрація осіб для участі у пробному ЗНО триватиме з 8 до 31 січня 2019 року на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (ЛРЦОЯО) lv.testportal.gov.ua

ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА

• Для особи, яка правильно заповнила реєстраційну форму, на сайті ЛРЦОЯО створюється інформаційна сторінка учасника пробного ЗНО

ОПЛАТА

• Реєстрація вважається завершеною, якщо здійснено оплату за участь у пробному ЗНО з обраних предметів і статус заявки на інформаційній сторінці змінився на «Оплачена».
  • Вартість участі в одному пробному тестуванні - 138 грн.
  • Оплату потрібно здійснити протягом 3-ох робочих днів на підставі квитанції, яку можна завантажити зі своєї інформаційної сторінки. Квитанцію зберігайте.
  • Коштів, перерахованих після 05 лютого 2019 року, не зараховуватимуть.
  • Рекомендуємо через тиждень після здійснення платежу зайти на свою інформаційну сторінку і пересвідчитись, що платіж пройшов успішно.

БОНУСИ

• Учасники, які першими створили електронну заяву й оплатили її у визначений термін (протягом 3-ох робочих днів), винагороджуються БОНУСОМ - кваліфіковані екзаменатори перевірять відкриті завдання з розгорнутою відповіддю. Бонус отримають 300 перших зареєстрованих учасників з української мови і літератури і 300 - з математики.
  • Логіни переможців буде опубліковано на сайті до 31 січня, а відповідні інструкції стосовно подальших дій учасник отримає на інформаційну сторінку.

ЗАПРОШЕННЯ

• Інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО учасники зможуть отримати із Запрошення-перепустки, яку буде опубліковано на інформаційній сторінці до 25 лютого 2019 року

ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО

• Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов - 23 березня. Для входу в пункт пробного ЗНО учасник повинен пред'явити такі документи:
    •  паспорт;
    • запрошення-перепустку.
  • Із собою потрібно мати дві чорні гелеві ручки. Можна взяти воду у прозорій пляшці.
  • У разі неучасті особи у пробному ЗНО, сплачені кошти не повертаються. Ця особа має право отримати примірник тестового зошита й інформаційні бюлетені в пункті тестування упродовж 3-х днів після проведення пробного ЗНО.

телефон гарячої лінії:

(032) 242-26-60

РЕЗУЛЬТАТ

• Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику треба перенести відповіді до електронного бланка спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» (кнопка «Результат» на інформаційній сторінці). Терміни, коли можна вводити відповіді:
    • з української мови і літератури з 16 до 18 березня;
    • з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов з 23 до 25 березня.
  • Результати тестування з української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 22 березня, з інших предметів - 29 березня.

ВАЖЛИВО

• Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не є (!) реєстрацією для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного ЗНО не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не будуть використані під час вступу до закладів вищої освіти.

ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

• Усі запитання стосовно пробного ЗНО можна поставити працівникам ЛРЦОЯО через свою інформаційну сторінку учасника пробного ЗНО, скористатись відповідним сервісом або на сайті у розділі «Запитання - відповіді».

сайт Львівського РЦОЯО: lv.testportal.gov.ua

Готуємось до ЗНО

Реєстрація для участі у пробному ЗНО з 8 до 31 січня.

Реєстрація для участі в ЗНО з 5 лютого до 18 березня 2019 р.

ПРОБНЕ ЗНО - ПЕРША СПРОБА УЧАСТІ В ПРОЦЕДУРАХ ЗНО

Складатимете ЗНО у 2019 році та не знаєте ЯК воно відбуватиметься?

ПРОБНЕ ЗНО - ПЕРША СПРОБА УЧАСТІ В ПРОЦЕДУРАХ ЗНО

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі пробне ЗНО) уже кілька років поспіль є одним із способів підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (за відгуками вже теперішніх студентів).

Учасниками пробного ЗНО можуть стати особи (учні 10-их та 11-их класів, студенти закладів вищої освіти І-ІІ р.а., учні (слухачі) закладів професійно-технічної освіти, випускники минулих років), які виявили бажання побачити процедуру проведення тестування, як то кажуть, із середини та випробувати свої сили з окремих предметів.

Кожен, хто має намір пройти пробне ЗНО, матиме можливість:

- ознайомитися із процедурою проведення ЗНО 2019, максимально наближеною до основної;

- попрацювати із тестовими зошитами та бланками відповідей;

- навчитися правильно розподіляти час під час виконання тесту;

- пройти психологічну адаптацію в аудиторії і пункті проведення ЗНО;

- перевірити та оцінити рівень знань із обраних предметів.

Реєстрація на участь у пробному ЗНО триватиме з 08 по 31 січня 2019 року на сайті ЛРЦОЯО (www. lvivtest@lv.testportal.gov.ua)

Терміни проведення пробного ЗНО 2019

16.03.2019 - українська мова та література;

23.03.2019 – англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, фізика, французька мова, хімія.

Більше інформації про проведення пробного ЗНО розміщено в розділі «Пробне ЗНО» на сайті Львівського РЦОЯО- www.lvivtest@lv.testportal.gov.ua або на сайті Українського ЦОЯО – testportal.gov.ua

Щодо онлайн-підготовки до ЗНО

З метою підвищення доступності та якості освіти в Україні створено інноваційний проект з онлайн-підготовки до ЗНО, в рамках якого кожен учень отримає безкоштовний доступ до курсів підготовки з української мови та літератури, історії України, математики...

Більше інформації зможете прочитати тут