Пробне ЗНО-2018

Реєстрація на пробне ЗНО з 9 до 31 січня на сайті ЛРЦОЯО lv.testportal.gov.ua

Новинки ЗНО - 2018

       Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти уже повідомляв про новації зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), що чекають на учасників у 2018 році.

     Найвагомішою зміною є те, що в тесті з іноземної мови з’являється нова частина - аудіювання, чи як ще його називають «Розуміння мови на слух». Фактично, це прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них у тестах з англійської, іспанської, німецької, французької мов.

      Звертаємо увагу, що з 20.11.2017 на сайті Українського центру оцінювання якості освіти усі охочі мають можливість ознайомитись із демонстраційним тестом ЗНО-2018 з іноземних мов, який вміщує завдання з аудіювання.

Додаткова інформація:

www. testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти;

www.lvtest.org.ua – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти;

0322422660 – телефон гарячої лінії Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

 

 

ЗНО - 2017 (основна сесія)

Дата проведення Предмет
23.05.2017 Українська мова та література
29.05.2017 Англійська мова
31.05.2017 Математика
02.06.2017 Історія України
08.06.2017 Біологія
12.06.2017 Географія
14.06.2017 Фізика
16.06.2017 Хімія

 

Очікування та несподіванки ЗНО-2018

1. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 31.07.2017 №1103 «Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції 16.08.2017 за  №1014/ 30882 зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року буде проведено з 22 травня до 14 липня 2018 року.

2.   Зменшився перелік навчальних предметів для вибору до 11: українська мова і література, математика, історія України, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова, фізика, хімія, біологія та географія.
Цьогоріч не буде проводитись ЗНО з російської мови.

3. Абітурієнти матимуть можливість скласти тести не більш як із чотирьох предметів із 11 запропонованих.

4. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів: українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період XX - поч. XXI століття), а також ще один предмет за вибором випускника загальноосвітнього навчального закладу зараховуватимуться як результати державної підсумкової атестації (ДПА) за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

5.   Для студентів ВНЗ І-ІІ р.а., а також студентів (слухачів) професійно-технічних навчальних закладів, які у 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту обов’язковим є проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури для зарахування результатів як ДПА з української мови.

6.  Абітурієнти, які виявлять бажання проходити ЗНО з іноземної мови, вперше матимуть можливість виконати новаційну частину тесту «Розуміння мови на слух», яка передбачає прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує майбутніх абітурієнтів відвідати сайт www.lvtest.org.ua та пройти он-лайн тестування з метою належної підготовки до ЗНО 2018.

Додаткова інформація:

www. testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти;

www.lvtest.org. – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

 

УМОВИ УЧАСТІ випускників у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року

Додаток 1
до наказу Львівського регіонального
центру оцінювання якості освіти
24.10.2016 №130-о

 

УМОВИ УЧАСТІ
випускників Волинської, Львівської, Рівненської областей у
пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року


1. Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі - пробного ЗНО, ПЗНО, пробного тестування) є особи, які надіслали заяву для його проходження та здійснили оплату.
2. Реєстрація учасника пробного ЗНО здійснюється Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти (далі - ЛРЦОЯО) через мережу Internet після отримання від нього електронної заяви. Електронна заява на участь у пробному ЗНО прирівнюється до паперової.
3. Реєстрація триватиме з 10 січня 2017 р. до 31 січня 2017 р.
4. Для реєстрації особа, яка виявила бажання взяти участь у пробному ЗНО, повинна:


Зайти на сайт ЛРЦОЯО www.lvtest.org.ua на сторінку «Пробне ЗНО- 2017».
• Ознайомитися з документами, що регламентують проведення пробного тестування.
Заповнити на сайті реєстраційну форму, сформувати та відправити електронну заяву.
Отримати логін та код доступу до інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО» (далі - інформаційна сторінка).
• Зайти на інформаційну сторінку та роздрукувати квитанцію для сплати вартості послуг.
Здійснити оплату на основі цієї квитанції протягом 5 (п'яти) робочих днів в установі будь-якого банку України. Квитанцію зберігати. Останній день прийому платежів – 06 лютого 2017 року. Кошти, перераховані після 06 лютого 2017 року, зараховуватись не будуть.

Не пізніше, як через 5 робочих днів після здійснення оплати, учасник буде повідомлений про отримання його електронної заяви та зарахування платежу (на інформаційній сторінці статус заяви зміниться на «Оплачена», що є підтвердженням факту реєстрації).


5. Після 14 березня 2017 року на інформаційних сторінках розмістять запрошення-перепустку, де буде вказано час і місце проходження пробного ЗНО. Запрошення-перепустку необхідно роздрукувати.


Пункти пробного ЗНО будуть створені, як правило, у районних центрах та/або в містах обласного значення. Якщо в районі (місті обласного значення) виявить бажання брати участь у пробному ЗНО менше, ніж 31 особа, то учасникам цього району (міста) буде надано можливість проходити пробне ЗНО в іншому населеному пункті.


6. У разі неучасті особи у пробному ЗНО сплачені кошти не повертаються. Ця особа має право отримати примірник тестового зошита та інформаційний бюлетень, звернувшись у триденний термін за адресою, вказаною у запрошенні - перепустці.
7. Кожен зареєстрований учасник може скласти тести не більше, як із двох предметів за вибором згідно графіка:


01 квітня 2017 року:
• українська мова і література;
08 квітня 2017 року:
• історія України;
• математика;
• біологія;
• географія;
• хімія;
• фізика;
• англійська мова;
• німецька мова;
• французька мова;
• іспанська мова;
• російська мова;


8. Для входу в пункт пробного ЗНО учасник повинен пред'явити такі документи:


• паспорт або свідоцтво про народження;
• запрошення-перепустку.


9. Результати пробного тестування:


• Бонус! Учасникам, які найшвидше зареєструються, кваліфіковані екзаменатори перевірять відкриті завдання з розгорнутою відповіддю. Бонус отримають 100 перших зареєстрованих учасників з української мови і літератури, 200 - з англійської мови, 300 - з математики.
• Усі учасники пробного тестування зможуть перевірити свою роботу самостійно за правильними відповідями, що будуть оприлюднені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
• Учасники матимуть змогу скористатись сервісом з визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів.