Пробне ЗНО - 2016

Усім, хто має намір продовжувати навчання у ВНЗ України та планує проходити зовнішнє незалежне оцінювання, пропонуємо оцінити рівень навчальних досягнень під час ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ.

Учасники пробного тестування матимуть можливість:

• взяти участь у процедурі проведення тестування, максимально наближеній до ЗНО-2016;
  • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам програм ЗНО та характеристикам сертифікаційних робіт 2016 року;
  • попрацювати з тестовими зошитами та бланками відповідей;
  • отримати правильні відповіді, оцінити свій рівень знань та дізнатись свій результат;
  • навчитись ефективно розподіляти час та бути впевненими під час основної сесії ЗНО-2016.

Учасниками пробного тестування можуть бути учні 10-х і 11-х класів ЗНЗ, випускники коледжів і професійно-технічних училищ, випускники минулих років.

Реєстрація всіх бажаючих здійснюватиметься через мережу Інтернет на сайті ЛРЦОЯО www.lvtest.org.ua з 05 січня до 30 січня 2016 року.

У 2016 році, особа, яка зареєструвалась для участі у пробному тестуванні, матиме змогу обрати не більше як два предмети за вибором:

Предмети

02.04.2016

Українська мова та література

09.04.2016

Історія України, математика, біологія, географія, хімія, фізика, іноземні мови: англійська, німецька, французька, іспанська, російська мова

Вартість проходження тестування з одного предмета 111 грн.