Кодекс людяності

• Будь уважним і милосердним до малих дітей та старих людей, якщоможеш то допоможи і не проходь мимо чужого горя.
  • Ми – люди однієї долі і всі повинні боротися за мир, без нього немає життя.
  • Ні в якому разі не заряджай своїм сумним настроєм оточуючих,пам’ятай – життя продовжується.
  • Ніколи не доводь себе до гніву, це зброя слабких людей.
  • Май мужність поступатися, якщо ти не правий, це викликає повагу.
  • Знайди у кожній людині щось позитивне і спирайся на ці якості у відносинах.
  • Намагайся бути співчутливими, добрим, людяним, милосердним і мудрим.
  • Бажай собі і всім людям Добра, Краси, Здоров’я!
  • Люби батька свого і матір. Радій своєму життю та життю своїх рідних, близьких і друзів.
  • Знай міру у праці, відпочинку, харчуванні. Здоров’я – це мудрість міри у всьому.
  • Постійно говори собі: я можу, я хочу, я вмію.
  • Кожна людина повинна знати, що її цінують, що вона геніальна!
  • Сприймай людину такою, яка вона є; кожен має право бути самим собою.
  • Люби та поважай ближнього, як самого себе.
  • Не бери на себе право переробляти людину на свій лад, природа створила людину такою, яка вона є.
  • Поважай думки іншої людини, будуть поважати і твої.
  • Наберись мужності визнати, що хтось може бути і розумнішим затебе, вчись у цих людей. Частіше кажи собі: я ще багато не знаю, але хочу знати. Від цього ти уважніше будеш вислуховувати інших та ставати розумнішим.
  • Вчись володіти собою, проаналізуй ситуацію, будь терплячим,пам’ятай, що рана загоюється поступово.
  • Наше життя таке, яким роблять його наші думки.